Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Ogólnopolska Konferencja Studencko-Doktorancka pn. Akcje - De lege lata, De lege ferenda

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Prawa Handlowego ma zaszczyt zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Studencko-Doktoranckiej pod nazwą Akcje - De lege lata, De lege ferenda (https://www.facebook.com/events/683207742169347/).

Konferencja odbędzie się dnia 6 grudnia 2019 roku w budynku Wydziału Prawa i Administracji UMK przy ulicy Władysława Bojarskiego 3, o godzinie 9:30, w audytorium G.

Osoby zainteresowane czynnym udziałem w konferencji zachęcamy do wysyłania abstraktów poprzez formularz Google https://forms.gle/F1qvPpWbB4knr3MS7. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 15 listopada. Wymagania dotyczące abstraktu: 200-250 słów.

Koszt czynnego uczestnictwa to 30 zł (opłata obejmuje certyfikat czynnego uczestnictwa w konferencji wraz z tytułem wygłoszonego referatu,zestaw uczestnika oraz przerwy kawowe). Wpłaty należy dokonać do dnia 25 listopada na numer rachunku, który zostanie dostarczony drogą mailową po pozytywnym rozpatrzeniu abstraktu. W przypadku rezygnacji opłata nie będzie zwracana.

W wypadku dużej liczby zgłoszeń warunkujemy sobie wybór najlepszych prac. Decyzje o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji zostaną państwu wysłane do dnia 20 listopada 2019 roku.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:

- przez wiadomość prywatną na Facebooku do Koło Naukowe Prawa Handlowego UMK (https://www.facebook.com/KoloNaukowePrawaHandlowegoUmk/);

- mailowo na adres knph.wpia@umk.pl.

pozostałe wiadomości