Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Głosuj na SKNPW Elektor w konkursie Pro Juvenes!

Zdjęcie ilustracyjne

Z dumą informujemy, że Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego Elektor działające na Wydziale Prawa i Administracji UMK zostało nominowane jako jedyna organizacja z naszej Uczelni do nagrody w kategorii „Koło Naukowe” w tegorocznej edycji prestiżowego konkursu Pro Juvenes organizowanego przez Parlament Studentów RP. O wynikach konkursu zdecydują internauci. Gorąco zachęcamy do oddania głosu na Elektora!

Głosowanie możliwe jest pod linkiem: https://konwent.psrp.org.pl/ Potrwa ono do 18 listopada 2019 roku do godziny 21:00. Każdy może oddać głos jeden raz. Przy oddawaniu głosu może być wymagane zalogowanie do serwisu Facebook.

Więcej szczegółów dostępnych jest na FanPage’u SKNPW Elektor: https://www.facebook.com/sknpwElektor/

Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego „Elektor” jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i aktywnych organizacji studenckich działających na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Opiekunem Naukowym Koła jest prof. dr hab. Andrzej Sokala. Od początku działalności jego członkowie podejmowali liczne inicjatywy społeczne, mające wartość edukacyjną oraz kształtującą postawy obywatelskie, za które byli niejednokrotnie doceniani (m.in. trzy wyróżnienia w prestiżowym konkursie ministerialnym „StRuNa”- w kategorii „Koło Naukowe Roku 2011”, w kategorii „Konferencja Roku 2013” oraz w kategorii „Konferencja Roku 2015”). Organizacja działa przy Centrum Studiów Wyborczych UMK w Toruniu na Wydziale Prawa i Administracji UMK i podejmowała współpracę m.in. z Organizacją Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, Rzecznikiem Praw Obywatelskich, Biurem Parlamentu Europejskiego w Polsce oraz organami wyborczymi i organizacjami pozarządowymi. Celem działalności Koła jest zachęcanie społeczeństwa do licznego i świadomego udziału w wyborach, a także prowadzenie badań nad procedurami wyborczymi oraz działanie na rzecz ich poprawy.

pozostałe wiadomości