Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

STUDIUM PRAKTYCZNEJ NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH ZAPRASZA NA KURSY JĘZYKOWE

Zdjęcie ilustracyjne

Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych  UMK zaprasza studentów, doktorantów, pracowników naukowo-dydaktycznych oraz administracji WPiA na odpłatne kursy językowe.

Studentom I roku studiów, dla których nadchodzący rok akademicki oznacza rok przerwy w nauce języków, Studium oferuje kurs „Przygotowanie do lektoratu,” na poziomie B1, którego celem jest powtórzenie i usystematyzowanie gramatyki, poszerzanie słownictwa oraz doskonalenie poszczególnych sprawności językowych. Udział w kursie pomoże odświeżyć wiadomości z zakresu szkoły średniej, zanim przystąpią Państwo do zgłębiania języka specjalistycznego, stanowiącego podstawę obowiązkowego lektoratu na II roku. Kurs obejmuje 30 godzin lekcyjnych (zajęcia raz w tygodniu w trybie on-line). Cena za godzinę tylko 13,50 zł – 405 zł za semestr (możliwość płatności w czterech ratach po 102 zł)

 Wszystkich Państwa zachęcamy do udziału w kursie przygotowującym do międzynarodowego certyfikatu z języka angielskiego prawniczego TOLES, a także w kursach języka hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego, fińskiego lub – uwaga nowość – języka norweskiego. Godnym polecenia jest również kurs konwersacyjny z native speakerem języka angielskiego na poziomie B1 i B2 oraz kurs języka biznesowego na poziomie B2. Oferujemy wysoką jakość zajęć, atrakcyjne ceny z systemem ratalnym oraz komfort nauki zdalnej.

Więcej szczegółów na stronach internetowych:

https://spnjo.umk.pl/kursy/kursy-doskonalace/  oraz https://www.facebook.com/SPNJO.UMK/

oraz w sekretariacie SPNJO, tel. 56 611 42 12, 56 611 42 13.

pozostałe wiadomości