Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Dzień z YUFE

Zdjęcie ilustracyjne
fot. fot. Andrzej Romański

Dyskusje o roli, wpływie i przyszłości YUFE oraz przegląd najważniejszych inicjatyw i kierunków działania konsorcjum wypełnią Dzień Otwarty YUFE, który 7 czerwca odbędzie się na UMK.

Głównym celem wydarzenia jest przybliżenie społeczności UMK szans i wyzwań związanych z obecnością w YUFE. W tym roku zaakcentowane zostaną przede wszystkim możliwości rozwoju, jakie konsorcjum oferuje kadrze akademickiej. Mowa będzie m.in. o współpracy naukowej na bazie YUFE, a także projektach YUFE Student Journey, YUFERING, DIOSI i Inno4YUFE.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 10:30, a transmisję wydarzenia można będzie oglądać na stronie UMK TV:

 

Program Dnia Otwartego YUFE:

  • 10:30 – 10:45 Wprowadzenie do YUFE
  • 10:45 – 11:00 Współpraca naukowa na bazie YUFE
  • 11:00 – 11:15 Zaangażowanie społeczne wg YUFE
  • 11:15 – 11:30 Podróż Studencka YUFE jako szansa na rozwój instytucji
  • 11:30 – 11:45 YUFE Minor - w stronę wspólnych studiów YUFE
  • 11:45 – 12:00 Projekty YUFERING, DIOSI i Inno4YUFE
  • 12:00 – 12:15 Podsumowanie

Przypomnijmy, że YUFE znajduje się obecnie na finiszu trzyletniego projektu, a już w lipcu należy oczekiwać decyzji Komisji Europejskiej o dalszym wspieraniu tego  przedsięwzięcia przez kolejne cztery lata – do listopada 2026 r.

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture. Click to zoom the picture.