Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom Wydziału Prawa i Administracji

obrazek:

Uprzejmie informujemy, że uroczystość wręczenia dyplomów magisterskich i licencjackich absolwentom Wydziału Prawa i Administracji rocznika 2017/18 odbędzie się w dniu 15 grudnia 2018 r. (sobota) o godz. 10.00 w Auli UMK przy ul. Gagarina 11.

Zapraszamy wszystkich absolwentów i prosimy o przybycie najpóźniej na pół godziny przed rozpoczęciem uroczystości, ze względu na dużą liczbę absolwentów oraz wypożyczanie tog i zakup biretów we foyer Auli.

Przypominamy, że podczas uroczystości będą wręczane tylko oryginały dyplomów. Osoby, które nie odebrały odpisów dyplomu i suplementów powinny odebrać te dokumenty w innym dniu w dziekanacie.

Osoby, które odebrały oryginały dyplomów, a chciałyby wziąć udział w uroczystości, proszone są o zabranie oryginału dyplomu ze sobą i podanie go przed rozpoczęciem uroczystości w Auli do Pani z dziekanatu.

Informujemy, że w czasie uroczystości będą wykonywane zdjęcia przez fotografa. Osoby, które nie wyrażają zgody na robienie im zdjęć, proszone są o zasygnalizowanie tego fotografowi. Uprzejmie informujemy, że ze względu na dużą liczbę absolwentów nie gwarantujemy miejsc siedzących dla osób towarzyszących.

Dziekanat w tym dniu będzie nieczynny dla studentów.

pozostałe wiadomości