Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Kurs prawniczego języka angielskiego - TOLES Higher

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo!

W  semestrze letnim roku akademickim 2018/2019 Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych UMK serdecznie zaprasza na kurs prawniczego języka angielskiego TOLES Higher - poziom B1/B2.
Zaproszenie kierowane jest nie tylko do adwokatów i radców prawnych, ale również aplikantów, absolwentów prawa i studentów a nawet osób nieposiadających wykształcenia prawniczego, ale potrzebujących i korzystających z prawniczego jęz. angielskiego zawodowo czy prywatnie. Uczestnictwo w kursie znacząco podnosi poziom umiejętności komunikacyjnych i zawodowych przydatnych w wykonywaniu zawodów prawniczych. W szczególności istotna jest dbałość o progres umiejętności na każdym polu komunikacji (czytanie, słuchanie, pisanie, mówienie), podkreślenie odmienności języka  prawniczego, elementy wiedzy nt. różnic w organizacji przedsiębiorczości czy stosunków pracy z systemem brytyjskim. Język angielski prawniczy jest też bardzo przydatny przy pracy z aktami Unii Europejskiej.

Ukończenie kursu ułatwi działanie i porozumiewanie się w różnych sytuacjach zawodowych, przygotowuje do pracy w instytucjach współpracujących z firmami zagranicznymi oraz w firmach międzynarodowych, stanowi przygotowanie do egzaminów TOLES, umożliwi czynną codzienną komunikację w obcojęzycznym środowisku zawodowym. Przerabiany materiał stanowi podstawę do dalszego rozwijania umiejętności językowych na wyższych poziomach języka prawniczego.

Łączna liczba zajęć: wynosi 50 godzin lekcyjnych . Zajęcia zaczynają się w  marcu 2019 roku.
Koszt kursu dla studenta:
Koszt jednej godziny lekcyjnej - 16,00 zł
Koszt kursu - 800,00 zł
Koszt kursu dla absolwenta:
Koszt jednej godziny lekcyjnej - 22,00 zł
Koszt kursu - 1100,00 zł,
Dodatkowa zniżka 10% dla posiadaczy karty Absolwent UMK.

Możliwość zapłaty w ratach.
Wszyscy uczestnicy otrzymają nieodpłatne świadectwa ukończenia kursu.
Miejsce odbywania zajęć: SPNJO UMK
ul. Gagarina 11
87-100 Toruń
Zachęcamy do skorzystania z przygotowanej dla Państwa oferty. Szczegółowych informacji
na temat kursów udzieli Państwu Sekretariat SPNJO,  tel.: 56 611 42 12; lub 56 611 42 13.

pozostałe wiadomości