Kontakt ul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Konferencja naukowa pt. "Toruńskie Spotkania z Prawem Handlowym. Spotkanie czwarte"

Zdjęcie ilustracyjne

Katedra Prawa Handlowego, Morskiego i Postępowania Cywilnego oraz Koło Naukowe Prawa Handlowego serdecznie zapraszają do udziału w kolejnej edycji ogólnopolskiej konferencji naukowej pt. "Toruńskie Spotkania z Prawem Handlowym".

Toruńskie Spotkania z Prawem Handlowym stanowią cykl – organizowanych od 2018 r. – ogólnopolskich konferencji naukowych, poświęconych stosowaniu przepisów prawa handlowego oraz zmianom w prawie handlowym. Ich tematyka jest skoncentrowana na prawie spółek, prawie przedsiębiorców, prawie rynku kapitałowego oraz szeroko rozumianej problematyce prawa gospodarczego prywatnego. Cykl konferencji jest dedykowany przedstawicielom świata nauki, kancelarii prawniczych oraz reprezentantom wymiaru sprawiedliwości.

Tegoroczna edycja poświęcona została aktualnym zagadnieniom, istotnym dla teoretyków oraz praktyków prawa handlowego.

Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji (aud. C) w piątek, dnia 8 marca 2024 r. Jej otwarcie planowane jest na godzinę 9:30.

Udział w konferencji jest nieodpłatny.

Z agendą wydarzenia można zapoznać się poniżej.

Ze szczegółami dotyczącymi konferencji,  w tym z zasadami rejestracji można zapoznać się na oficjalnej stronie internetowej konferencji:  https://handlowe.umk.pl/pages/main_page/

Komitet Organizacyjny Konferencji:
dr hab. Anna Moszyńska, prof. UMK
dr Aleksandra Sikorska-Lewandowska
mgr Mariusz T. Kłoda

 

pozostałe wiadomości

galeria zdjęć

Click to zoom the picture.