Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Restrukturyzacja, likwidacja i upadłość sp. z o.o.

Zdjęcie ilustracyjne

Szanowni Państwo,

Koło Naukowe Prawa Handlowego działające na Wydział Prawa i Administracji UMK ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w Ogólnopolskiej Studencko-Doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. "Restrukturyzacja, likwidacja i upadłość sp. z o.o.".

Konferencja odbędzie się 23 maja 2019 r. (czwartek) na Wydział Prawa i Administracji UMK przy ul. Władysława Bojarskiego 3, w audytorium F, o godzinie 9:00.

Osoby zainteresowane wygłoszeniem referatu podczas konferencji prosimy o przesłanie abstraktu poprzez formularze Google (https://forms.gle/6HJMuhQprbi2Jqv29) do dnia 26 kwietnia br. Wymagania dotyczące abstraktu: 200-250 słów.

 

Przewidywany czas prelekcji wynosi 7-10 minut. Koszt udziału czynnego - 60 zł (na opłatę składa się certyfikat udziału czynnego w konferencji wraz z tytułem wygłoszonego referatu, pakiet uczestnika, przerwy kawowe z ciastkami i przekąskami).
Opłatę należy uiścić do dnia 5 maja 2019 r. - numer konta zostanie podany mailowo, po uprzednim pozytywnym rozpatrzeniu abstraktu.
W przypadku rezygnacji opłata nie będzie zwracana!

W przypadku dużej liczby zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do wyboru tylko najlepszych prac. O podjętych decyzjach zostaną Państwo poinformowani najpóźniej do dnia 30 kwietnia br.

Udział bierny - bezpłatny!

Szczegółowy plan oraz harmonogram Konferencji zostanie ogłoszony najpóźniej 7 maja 2019 r.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu:
- przez wiadomość prywatną na Facebooku do Koło Naukowe Prawa Handlowego UMK;
- mailowo na adres knph.wpia@umk.pl

pozostałe wiadomości