Kontakt ul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Ośrodek Studiów Fiskalnych

 

Zarządzeniem nr 105 z dnia 2 czerwca 2014 r. Rektor UMK utworzył, z dniem 1 lipca br., Ośrodek Studiów Fiskalnych na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Celem Ośrodka jest prowadzenie badań naukowych, organizowanie konferencji i szkoleń oraz współudział w organizowaniu zajęć dydaktycznych, w szczególności na kierunku doradztwo podatkowe. Kierownikiem Ośrodka Studiów Fiskalnych jest dr hab. Krzysztof Lasiński-Sulecki, prof. UMK.

 

 

VAT AKTUALNE PROBLEMY 2024

Już otwarta rejestracja na konferencję VAT AKTUALNE PROBLEMY 2024. Bliższe informacje w broszurze: VAT_AP_1 (505 KB)

Rejestracja: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=f2IK6JTvqUqC1sfsnPyjJFYwixNYwnVGv6bOuDg1nghUQjQzUU9ITUk4TFpXWk5IRE0yQkw4Nlk5QS4u

Śniadanie podatkowe Ośrodka Studiów Fiskalnych (136 KB)

Szanowni Państwo,

Już w środę, 17 stycznia 2024 r., odbędzie się pierwsze śniadanie podatkowe Ośrodka Studiów Fiskalnych. Patronat nad tym wydarzeniem objęła Krajowa Izba Doradców Podatkowych. Śniadanie podatkowe OSF stanowi element cyklu śniadań prawniczych Uniwersyteckiego Centrum Ekspertyz Prawnych.

Śniadanie podatkowe ma stanowić platformę do swobodnej dyskusji na tematy podatkowe. Wśród tematów pierwszego śniadania podatkowego znajdą się:

W dyskusji wezmą udział m.in.:

Doradcy podatkowi mogą nieodpłatnie wziąć udział w śniadaniu po uprzednim zapisaniu się w systemie mdoradca (liczba miejsc jest ograniczona).

Zapraszam w imieniu Ośrodka Studiów Fiskalnych oraz Uniwersyteckiego Centrum Ekspertyz Prawnych,

Dr hab. Krzysztof Lasiński-Sulecki, prof. UMK

Dyrektor Ośrodka Studiów Fiskalnych

KOMITET EKSPERTÓW

 

ZESPÓŁ WSPÓŁPRACOWNIKÓW

 

KONFERENCJE

 

GOŚCIE OSF

 

POSTGRADUATE STUDIES IN DIRECT TAXATION UNDER EU AND INTERNATIONAL LAW

 

ARCHIWUM