Kontaktul. Władysława Bojarskiego 3, 87-100 Toruń
tel.: +48 56 611 41 10
e-mail: wpia@umk.pl

Harmonogram zajęć w formie zdalnej na WPiA

Zdjęcie ilustracyjne
fot. Andrzej Romański

Szanowni Państwo,

zgodnie z postanowieniami zarządzenia nr 39 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w formie zdalnej publikujemy szczegółowy harmonogram zajęć zdalnych prowadzonych na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu:

 

Koordynatorzy do spraw organizacji zdalnego kształcenia na WPiA:

Uprzejmie prosimy o bieżące śledzenie komunikatów pojawiających się na stronie internetowej WPiA

 

Szanowni Państwo,

w związku z nowymi Zarządzeniami Rektora oraz pojawiającymi się pytaniami w załączeniu przekazujemy pismo Pani Prorektor Beaty Przyborowskiej dotyczące "realizacji kształcenia w UMK w obecnej chwili" oraz wskazujące na konieczność podjęcia niezbędnych działań w najbliższej przyszłości.
 

Pismo dotyczące realizacji zajęć zdalnych

 

Treść zarządzenia nr 39

Informacja dotycząca lektoratów w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych:

Drodzy Studenci,
zgodnie z Zarządzeniem Nr 39 Rektora Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z dnia 24 marca 2020 r. w sprawie realizacji zajęć dydaktycznych w formie zdalnej, chcielibyśmy Was poinformować, iż od 26.03.2020 będziemy realizować zajęcia z języków obcych w formie zdalnej na naszej platformie Moodle – na kursach, na które się zapisaliście i które do tej pory były używane.

Prowadzący zajęcia poinformują uczestników swoich grup o wybranej formie zdalnego nauczania za pośrednictwem korespondencji mailowej z wykorzystaniem systemu USOS-web. Na bieżąco będziemy powiadamiać Państwa o poszczególnych etapach realizacji zajęć.

Konsultacje z prowadzącymi są prowadzone także tylko w formie zdalnej (maile, lub po ustaleniu z prowadzącym przy pomocy komunikatora).

Mamy nadzieję, że nowa forma zajęć będzie równie ciekawa.

w imieniu pracowników SPNJO
mgr Anna Hućko
Koordynator ds. współpracy z WPiA

 

 

 

 

pozostałe wiadomości